لرن بای راه های ارتباطی

درباره لرن بای

تاریخچه:

وب سایت لرن بای در پاییز 1400 پیاده سازی شده است. لرن بای یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه یادگیری و آموزش در حوزه های مختلف می‌ باشد تا شما بتوانید برای کسب و کار، فن آوری های جدید و مهارت های خلاقانه ای که به دنبال آن هستید به صورت حرفه ای  آموزش ببینید.

در لرن بای همیشه به روز باشید:

اگر شما سعی دارید به صورت فردی برای بالا بردن مهارت های خود در جهت کسب و کار از آموزش آنلاین استفاده کنید : لرن بای یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود. کافیست با مشاهده بیش از 10 ها ساعت ویدئویی که در سایت به صورت رایگان می باشد مهارت های خود را افزایش دهید. همچنین با هزینه هایی باور نکردنی که برای دوره های خاصی که در سایت گذاشته شده است می توانید مهارت های خود را به سطح حرفه ای برسانید.

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا با توجه به نیاز های سازمانی  از افراد مورد اعتماد خود در سازمان برای رفع نیازهای خود استفاده می کنند.  با توجه به هزینه آموزش به صورت حضوری  و البته  چالش هایی نظیر مکان، زمان و همچنین استاد مناسب رو به رو خواهند بود. شرکت ها ی خصوصی و دولتی می توانند با دسترسی به ویدئو های آموزشی لرن بای مهارت های کارمندان خود را افزایش دهند تا در واقع با بهره گیری و آپدیت نیرو های خود  شاهد عملکرد چشم گیر آنان در سازمان  باشند.

همچنین یکی از مزیت های لرن بای این است که حوزه های گسترده ای را تحت پوشش دارد.

 

ورود به بازار کار:

بسیاری از فارغ التحصیلان برای ورود به بازار پر رقابت کار در ایران نیاز به یادگیری مهارت های لازم دارند. یکی از بزرگترین چالش ها هزینه های آموزشی است. لرن بای با قرار دادن بیش از 100 ها آموزش رایگان  با اساتید حرفه ای، شیوه آموزشی نوین و قرار دادن دوره های مناسب برای ورود به بازار کسب و کار و البته ارائه گواهی معتبر جهت ارائه را فراهم نموده است.

 

چرا لرن لرن:

ما با برگزاری بیش از 100 ها دوره آموزشی به هزاران دانشجو به صورت عمومی تجربه فراوانی را در حوزه آموزش داریم.

·         با گذراندن دوره های ویژه مدرک معتبر دریافت نمایید

·         رزومه تایید شده اساتید را مطالعه نمایید

·         از بیش از 100 ها ویدئو رایگان استفاده نمایید

·         پرداخت آسان در سایت

·         پشتیبانی از مشکلات فنی

·         پشتیبانی علمی توسط اساتید

·         مشاهده سر فصل های آموزشی

·         کیفیت فوق العاده صدا و تصویر

·         مدرسین حرفه ای

راه های ارتباطی با لرن بای

  • تلفن تماس : 02188454816 - 02191303737
  • موبایل : 09126700311 ( مدیریت سایت )
  • ایمیل : info@learnby.com
  • آدرس : تهران،خیابان شریعتی ،خیابان ملک ، بن بست ایرانیاد ،پ ۱
trustseal.enamad